Dcera moře - 3 kapitola

2. dubna 2014 v 15:11 | Lazurita |  Dcera Moře- Hotovo

Kapitola 3

Leonie se probudila na ošetřovně.Kolem bylo hodně postelí a jen málo jich bylo prázdných.Všude běhali satyři a ošetřovali raněné.Leonie zajela pohledem k nohám své postele a uviděla kštici černých vlasů a pár zelenomodrých očí ,Percy.Viděla Percyho nakvašený obličej a že cosi šeptá aby jí neprobudil, podívala se za Percyho a uviděla Nika.Podruhý, říkal zrovna Percy tohle už je podruhý a to jsi přehnal!Nico měl ještě naštvanější obličej než Percy a zrovna horlivě gestikuloval rukama a horlivě Percymu něco vysvětloval,Leonie měla pocit že Nico každou chvíly vybuchne,otevře se zem a Percyho pohltí.Percy na něj něco vtekle zahuhlal a odešel , Leonie zaslechla jak za sebou práskl dveřmi.Nico se sklonil a vytáhl zpod postele nějaký kufřík , něco si zahuhlal a otevřel ho , uvnitř se cosi zalesklo .Leonie natahoval krk aby viděla dovnitř ale Nico kufřík okamžitě zase zabouchl , zamával rukou a kufřík vybuchl.Nico si zamumlal něco o bláznivích tábornících , vstal a prohlédl si Leonii která dělala že spí a odešel a tiše za sebou zavřel . Leonie vstala a vypravila se na verandu. Tam se rozhledla najednou ji nečekaně sejmul Percy v železném obětí. Leonie ho prudce odstrčila a řekla ať jde pryč , Percy se zatvářil zklamaně že ho ani nepřivítá a odkráčel. Leonie se vydala do lesa , pokud někde najde Nika bylo by to tam. Skutečně ho za chvíly oběvila , seděl na pařezu a civěl do prázdna .Najednou se tam však zamihotal vzduch a před Nikem stála jakási holka která vypadala opravdu naštvaně. A proč jako zeptala se zrovna , tobě nestačí že se umím zneviditelnit to musíš mít pořád něco?! Nico si opřel hlavu o ruce a zívl , v očích mu Leonie viděla nudu ale i obrovskou Lásku a vztek.
Dej mi už laskavě pokoj řekl, já nemám čas na tlachání s ňákou holkou která si myslí že zbalí úplně každýho kluka.
Jsem z přírody namítla holka.
No a co řekl podrážděně Nico.
Proč mě nechceš?
Já už holku mám a je daleko milejší než ty, ty nevděčnice.
Já nejsem nevděčná.
Né? Leonie tě zachrání a ty za ní ani nezajdeš a nepoděkuješ jí.
Jak jí mam poděkovat když spí.
Teď nespí jen odpočívá.
Ttsssss.
Nico se na tu holku zamračil a rozhlédl se po lese jako by uvažoval kudy utéct, zřejmě věděl co má holka v plánu.
Holka si Nika změřila jako by uvažovala jestli ho má uškrtit nebo mu radši dát pusu, najednou se po Nikovi vrhla a ten ani nestačil zareagovat.
Cosi mu pošeptala do ucha a Nico polkl
Leonii vhrkly do očí slzy a rozeběhla se zpátky na ošetřovnu.
Nico kolem sebe začal mlátit a vzpírat se , nakonec se jí vykroutil a rozběhl se mezi sruby. Holka ho pomalu následovala , zřejmě věděla že jí Nico jen tak neuteče.Několik táborníků se po něm zvědavě podívalo ale hned si zase šli hledět svého , Nika napadl jedinný srub kde by teď někdo měl být , kdysi tam také bydlel než se zjistilo že je syn Háda a on nasupeně opustil tábor zničený ze smrti své sestry. Vřítil se do Hermovo srubu a narazil do jednoho ze dvojčat Stolových bylo těžké poznat který to byl jelikož si byli tak podobní že je Nico nerozeznal. Najednou se však za prvním dvojčetem vyřítil druhý a mával krabičkou od sirek ,otevřel pusu ale ke slovům se nedostal jelikož si všiml Nika.
Co ty tady děláš zeptal se ho zvesela.
Honí mě,pomoc vysoukal ze sebe Nico.
Jo tak mi tě schováme řeklo jedno z dvojčat a uvolnilo kout v rohu, Nico se tam zasoukal a zůstal úplně zticha.Za chvíly už se ozval syčiví hlas té holky: kde ho ssschováváte já vím ššše tady je . Connor si začal pohazovat s krabičkou od sirek , Kdo zeptal se hloupě.
Ále, ona určitě myslí toho novího táborníka , jakže se jmenuje zeptal se Travis bratra.
Nebude to ten Lewis ?
Jo asi jo, ty hledáš Lewise?
Mě neoblafnete , je tady , Nico di Angelo má sssilný pach vy ho tady ssschováváte řekla holka .
Connor zachrastil sirkamy , no tady rozhodně není ale mi máme takovou věc která ho určitě najde řekl a zašklebil se.
To chcssi teda vidět.
Connor vytáhl z krabičky zápalku a zastrčil jí holce za opasek , tohle tě k němu určitě zavede.
Sotva odešla otočili se dvojčalta k Nikovi, tak co jaká je skrýš?
Hm celkem dobrá a kam jí to zavede a co se s ní stane?
Na konci cesty jí to pravděpodobně vyhodí do vzduchu řekl nevině Travis.
Nico si hlasitě oddychl a dvojčata se na něj podívala ještě hůř.
Týjo ty chceš aby umřela?
No , ona podle mě ani není polobohyně nebo člověk , nikdo normální nechce abych s ním chodil.Dvojčata si ho zadumaně změřila jakoby přemýšlela kde má ukrytou pěněženku. A teď jestli dovolíte , řekl Nico a procpal se mezi nimy, a dík za tu skrejš zavolal ještě , potom se vydal na ošetřovnu.

Leonie seděla na posteli a civěla do zdi,tvář měla mokrou , ale to jí bylo jedno , teď už jí bylo jedno všechno.Najednou se otevřeli dveře a dovnitř vešel Nico s úšklebkem na rtech. Co se stalo , zeptal se sotva Leonii uviděl.
Ale nic, já jen že se tajně scházíš s holkama a na mě kašleš.
Nico si vedle ní sedl na postel, ale já jí nemám rád , ona´mě přepadla!
To už jsem neviděla.
Hele , stejně každou chvíly vybouchne .
Cože, zděsila se Leonie.
Ona je nestvůra , neříkej že tady chceš mít nestvůry.
Najednou se ozvalo hlasité PRÁÁÁÁÁSK a vzteklé zařvání.
Oba dva vyběhli ven , po tajemné holce tam nezbylo nic, jen prach na zemi. Leonie se rozeběhla zpátky na ošetřovnu a posadila se na postel. Jen klid ozvalo se za ní a ona se prudce otočila, za ní stála jakási postava , teda vznášela se, byl to duch. Leonie si ho pečlivě prohlédla a připadal jí podivně povědomý , a pak jí to došlo , před ní stál Luke , ten Luke kdo málem způsobil třetí světovou. Natahoval k ní ruku , stačí když mě chytíš a staneš se duchem a skončíš tomu trápení podej mi ruku.Leoni se po něm natáhla , než se ho však stačila jen dotknout do ošetřovny se vřítil Nico a zaječel . ZMIZNI . Duch se rozpadl a zmizel, Leonie se cítila podivně otřesená.Nico si k ní sednul a obejmul jí , bude to v klidu věř mi .Leonie se k němu tiskla a cosi zamumlala ve starořečtině.On něco chce řekla po chvíly už anglicky , žejo ?! Bojím se že jo řekl Nico , podle mě má spadeno na tebe.Pokračování příště......
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama