Dark boy- Prolog

2. srpna 2014 v 13:11 | Lazurita |  Dark boy

Prolog

Seděl na střeše a popíjel pivo. Ty hrozné šedivé vlasy mu trčeli do všech stran,i když byl na pokraji smrti nasával a chtěl se rozloučit se svým vnukem a sdělit mu tajemství které po něm chlapec zdědí.
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Ozýval se klapot bot na shodech jak chlapec spěchal nahoru zabránit dědovi aby skočil. Rozrazil dveře a skočil dědovi do náruče. Dědo, nesmíš to udělat,nedělej to. Děda vnuka objal a pustil láhev plnou jantarové tekutiny ze střechy dolů do noci. Je mi to líto Ricku,zdědíš po mě velké dědictví, a mě nadešel čas. Jsi už velký kluk, je ti čtrnáct let a jsi dost velký abys to pochopil. Ale dědo, já to nevydržím zamumlal Rick zavrtaný v dědově kožené bundě. Děda ho vzal kolem ramen a podíval se mu do modrých očí, mám tě rád Ricku a nechci abys kvůli mě byl nešťastný. Potom si z krku sundal malý váček na kožené šňůrce a dal ho Rickovi na krk. Vždy když tě někdo naštve tak mysli na mě řekl a pak začal zářit.
Rick vykulil oči a sledoval tu černou zář,ještě černější než byla noc okolo něj.
Když zář pominula na dědově místě seděl černovlasý chlapec se zelenýma očima a dračími křídly. Mile se na Ricka usmál a natáhl k němu ruku, Rick jí stiskl a chlapec promluvil:
Mé jméno je Dragonal , jsem dračí chlapec a dobrý přítel tvého dědy. Dědův duch mě s mým dovolením mohl ovládnout na čtrnáct let aby ti mohl předat dar temných dračích mužů, i když ty budeš něco jako já. Postavil se a postavil Ricka taky. Roztáhl křídla a vznesl se. Rick se klátil ve větru
a chlapec ho táhl do noci. Rick zavřel oči a nechal se ukolébat ke spánku.

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Pokračování příště..........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama