Sea Book-8 kapitola-Vyhodím do vzduchu Cheirónovo Audi r8

26. listopadu 2014 v 13:23 | Lazurita |  Sea Book

Vyhodím do vzduchu Cheirónovo Audi r8

Jak jsem zjistila, auto bylo perfektně vybavené, jak mi Harry řekl. Je to skvělý model Audi a kompletně vybavený do všeho. Měl tam dokonce i zásoby jídla, ale také nebezpečné zbraně. Richard zapl rádio které v minutě vybouchlo, takže ho radši vyhodil z okna. Jeli jsme po dálnici a začalo se stmívat. Všichni jsme začali usínat. Richard taky. Omylem sjel k druhému pruhu a málem vrazil do auta které jelo v proti směru. Poplašené troubení ho probralo a on auto okamžitě stočil zpět. "Meli bysme se jít někam vyspat" řekl vyděšeně a my jen přisvědčili. Zajeli jsme k nejbližší benzínce a tam se vyspali. Další den mě však něco napadlo. "Jedeme do podsvětí že, ale jak se kruci dostaneme zpátky na zem"?Harry si začal hryzat tričko, plácla jsem ho po ruce kterou si ho třímal a podívala se na Richarda který se tvářil docela nervózně. Najednou se před námi u silnice oběvila nějaká dívka a stoupla si před auto. Sladce se usmívala a ukazovala na nás. Richard zabrzdil, "Vezmem jí"? zeptal se a my s Harrym jen pokrčili rameny. Richard tedy zabrzdil a dívka nastoupila. "Jedete kolem benzínky kousek od Hollywoodu" zeptala se a my kývli. Nastoupila a zářivě se usmála. Richard vyjel a jel dál. Najednou se dívka přestala usmívat. Oči se jí zůžili a ústa dostala podivný tvar. Zasyčela a znělo to potěšeně. "Žnovu še šetkáváme, čo Leonie" řekla a podívala se na mě.
"Paní Sloganová"? zeptala jsem se vyděšeně
"Ano zlatíčko, teď půjdeš se mnou". řekla a usmála se
"A do háje" zařval Richard a stočil auto na kraj silnice. Paní Sloganovou to odhodilo na okno, znovu zasyčela a vrhla se na mě. Zaječela jsem a plácla po svých hodinkách. Okamžitě se mi na ruce rozvinul štít a paní Sloganová do něj narazila. "Au" řekla překvapeně. Richard se otočil a praštil jí po hlavě palicí. "Tady máš příšero" řekl a já se mu vrhla na pomoc. Napřáhla jsem se a máchla perem ze kterého se stal meč. Paní sloganová se však sehnula a já to napálila do mrazničky s collou. Ozvalo se hlasité BUUM a auto vybuchlo, asi jsem zasáhla ještě něco a než mrazničku. Paní Sloganová se s řevem rozpadla na prach a my ostatní jsme skončili rozplácnutí na silnici. "To nás Dionýsos moc nepochválí" řekla jsem.
"Ehm, myslím že to nebylo Dionýsovo" řekl Richard a zvedl nějakou cedulku.
Jasně na ní stálo "Cheirónovo, nesahat"!
"A jé" řekla jsem. Richard se na mě nervózně podíval a Harry se rozkašlal. "Začalo pršet ,a jestli tady budeme tak nás tady najdou a jsem vyslíchaní" řekl a mě najednou došlo že prší.
"Radši rychle zmizíme, jede sem policie asi slyšeli výbuch" řekl Richard a já zaslechla dlouhé pískání policejního auta. Kousek od nás byl les. "Rychle tam" zařvala jsem a rozeběhla se k lesu a zmizela mezi stromy. Richard a Harry se rozeběhli za mnou.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Prodírala jsem se stromy a začínala mít hlad a žízeň. "My blbci si nevzali žádný jídlo" řekla jsem otráveně. Kluci se na sebe podívali a Richard zvedl sáček se sušenkami. "To auto mu pak musíme zaplatit" řekl.
"A jak na to máme vzít"? zeptala jsem se ho ironicky.
"Hmm, to nevím" řekl a nervózně se zakousl do sušenky.
Musela jsem se zasmát. "Ty nevíš, tak to je gól"
Zamračil se na mě. "Spíš bysme si měli najít nějaký příbytek než se tady dohadovat o autu" řekl nakvašeně. "Začíná být totiž pěkný slejvák" v tu chvíli se spustil déšť který nás během deseti minut promočil na kost.
"Koukám že nám Zeus nepřeje" utrousil Harry ale já s Richardem jsme ho ignorovali. Najednou jsem před námi uviděla zastávku a hned se tam rozeběhla. Schovala jsem se dovnitř a upřeli se na mě jeden pár očí ve tmě. Zděšeně jsem vykřikla a vytasila meč. To už doběhli i Harry s Richardem. Richard vypadal že omdlí přímo na místě, Harry však odněkud vytáhl meč a namířil ho na oči. "Pojďte, létající oči" řekl vztekle. ze stínů vyšli dvě srny. harry meč vyjeveně schoval a srny vyběhli do lijáku a zmizeli nám z očí. "ty idiote" vřískla jsem na Harryho, mohli jsme mít večeři". harry se díval do země a já jsem se se zasténáním rozhlédla. V dálce jsem uviděla světlo. "Pojďte řekla jsem a vyšla k němu


Pokračování příště.........
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ver Ver | Web | 30. listopadu 2014 v 21:21 | Reagovat

Super :)

2 lazurita lazurita | 10. prosince 2014 v 19:33 | Reagovat

Díky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama